Máš už vybraný skateboard a čekáš až přijde sleva a ty si ho konečně můžeš koupit za dobrou cenu?

Slevy na všechny skateboardy

Potom pro tebe máme dobrou zprávu, v pátek 27.11. 2015 bude u nás velký den slev. Všechny skateboardy, které najdeš v naší nabídce, budou výjimečně na tento den nabídnuty se slevou.

Co je černý pátek?

Black Friday, čili černý pátek, je den, kdy většina obchodů nastavuje speciální vánoční slevy. Bývá zvykem, že ponechávají nastavené slevy přes celý víkend. Tato událost letos připadá černý pátek v obchodech na 27. listopadu a nevyhýbá se ani ČR.

Některé skateboardy jsou u nás s větší slevou, jiné s menší ale je jisté, že na Černý pátek 2015 u nás v obchodě při nákupu ušetříš.

Pokud tě zajímá, u jakého zboží jsou ty největší slevy, potom pro tebe máme 3 největší slevy.

Skateboard Flowery z 2 499 Kč na 1 749 Kč

sleva 30 % – ušetříte 750 Kč

Zefboard Flowery ve slevě

Selfie tyč s tlačítkem Viiber z 299 Kč na 199 Kč

sleva 33 % –  ušetříte 100 Kč

Selfie tyč s tlačítkem Viiber

Skateboard Black Rasta z 1999 na 1699 Kč

sleva 15 % – ušetříte 300 Kč

Černý skateboard Zefboard Rasta
Kromě těchto skateboardů a selfie tyče jsme pro vás na tento černý pátek zlevnili mnoho dalších produktů, vlastně téměř celý náš sortiment. Tahle jedinečná slevová nabídka je ovšem časově omezená a platí pouze do páteční půlnoci, potom se ceny téměř určitě vrátí na původní hodnoty.

Neznáš černý pátek? Přečti si na Wiki o co jde >>

Mnozí z vás se nás hlavně teď před Vánoci ptají, kdy budou slevy na některé oblíbené skateboardy. Právě tento černý pátek bude právě pro všechny tyhle tazatele jedinečná šance, protože do konce roku 2015 se už skateboard na tak nízké ceny určitě nedostanou.

Pro všechny naše zákazníky jsme ale letos nabídli bonus a tím jsou rezervace skateboardů. Pro vysoký zájem o Zefboardy máme neustále vyprodaný sklad a proto si u nás můžete v černý pátek, kdy budou slevy, nezávazně rezervovat váš oblíbený skateboard.

Slevy až 30% na černý pátek 2015

[show_products per_page=“32″ category=“0″ show=“onsale“ orderby=“menu_order“ order=“desc“ layout=“default“ ]
Černý pátek a slevy v jiných obchodech